"Fənərbaxça" "Antverpen"ə, "Qalatasaray" "Lokomotiv"ə qarşı

Bu gün Avropa Liqasının qrup mərhələsində 3-cü tura yekun vurulacaq.

Newsport.az-ın məlumatına görə, üçüncü oyun günündə 14 matç keçiriləcək.

Azərbaycan millisinin futbolçusu Mahir Emrelinin çıxış etdiyi "Legiya" (Polşa) İtaliyada "Napoli" ilə üz-üzə gələcək.

"Fənərbaxça" "Antverpen"i (Belçika) qəbul edəcək. "Qalatasaray" isə Rusiyada "Lokomotiv" (Moskva) ilə  qarşılaşacaq.

UEFA Avropa Liqası

Qrup mərhələsi, 3-cü tur

A qrupu

23:00. "Reyncers" (Şotlandiya) - "Bröndbü" (Danimarka)

23:00. "Sparta" (Praqa, Çexiya) - "Lion" (Fransa)

1

Lion

2

2

0

0

5

0

6

2

Sparta

2

1

1

0

1

0

4

3

Bröndbü

2

0

1

1

0

3

1

4

Reyncers

2

0

0

2

0

3

0

B qrupu

23:00. "Şturm" (Qrats, Avstriya) - "Real Sosyedad" (İspaniya)

23:00. PSV (Eyndhoven, Niderland) - "Monako" (Fransa)

1

PSV

2

1

1

0

6

3

4

2

Monako

2

1

1

0

2

1

4

3

Real Soysedad

2

0

2

0

3

3

2

4

Şturm

2

0

0

2

1

5

0

C qrupu

23:00. "Napoli" (İtaliya) - "Legiya" (Polşa)

1

Legiya

2

2

0

0

2

0

6

2

Lester

3

1

1

1

6

6

4

3

Spartak

3

1

0

2

6

7

3

4

Napoli

2

0

1

1

4

5

1

D qrupu
20:45. "Fənərbaxça" (Türkiyə) - "Antverpen" (Belçika)

23:00. "Ayntraxt" (Frankfurt, Almaniya) - "Olimpiakos" (Yunanıstan)

1

Olimpiakos

2

2

0

0

5

1

6

2

Ayntraxt

2

1

1

0

2

1

4

3

Fənərbaxça

2

0

1

1

1

4

1

4

Antverpen

2

0

0

2

1

3

0

E qrupu

20:45. "Latsio" (İtaliya) - "Marsel" (Fransa)

23:00. "Lokomotiv" (Moskva, Rusiya) - "Qalatasaray" (Türkiyə)

1

Qalatasaray

2

1

1

0

1

0

4

2

Latsio

2

1

0

1

2

1

3

3

Olimpik Marsel

2

0

2

0

1

1

2

4

Lokomotiv

2

0

1

1

1

3

1

F qrupu

20:45. "Midtüllan" (Danimarka - "Srvena Zvezda" (Belqrad, Serbiya)

20:45. "Lüdoqorets" (Razqrad, Bolqarıstan) - "Braqa" (Portuqaliya)

1

Srvena Zvezda

2

2

0

0

3

1

6

2

Braqa

2

1

0

1

4

3

3

3

Ludogorets

2

0

1

1

1

2

1

4

Midtülland

2

0

1

1

2

4

1

G qrupu

20:45. "Betis" (İspaniya) - "Bayer" (Leverkuzen, Almaniya)

1

Bayer Leverkuzen

2

2

0

0

6

1

6

2

Betis

2

2

0

0

7

4

6

3

Seltik

3

1

0

2

5

8

3

4

Ferentsvaroş

3

0

0

3

2

7

0

H qrupu

20:45. "Rapid" (Vyana, Avstriya) - "Dinamo" (Zaqreb, Xorvatiya)

23:00. "Vest Hem" (İngiltərə) - "Genk" (Belçika)

1

Vest Hem

2

2

0

0

4

0

6

2

Dinamo Zaqreb

2

1

0

1

3

2

3

3

Genk

2

1

0

1

1

3

3

4

Rapid

2

0

0

2

0

3

0

 





Xəbər lenti







Keşlə Qarabağ Qəbələ Sumqayıt Neftçi Səbail Zirə Sabah