Avroliqada birinci təsnifat mərhələsinin bütün cütlükləri

Avropa Liqasında birinci təsnifat mərhələsinin püşkü atılıb.

Newsport.az xəbər verir ki, bununla da bu mərhələdə üz-üzə gələcək komandalar müəyyənləşib.

Cütlüklər aşağıdakı kimidir:

Avropa Liqası

1-ci təsnifat mərhələsi

“Malmö” (İsveç) - “Ballumena” (Şimali İrlandiya)/NSİ (Farer adaları) cütünün qalibi

"Ordabasi" (Qazaxıstan) - “Torpedo” (Gürcüstan)

"Makkabi" (Hayfa, İsrail) - "Mura" (Sloveniya)

“Kruzaders” (Şimali İrlandiya) - "B-36 Torshavn" (Farer adaları)

"Levski" (Bolqarıstan) - "Rujomberok" (Slovakiya)

"Olimpiya" (Sloveniya) - “Riqa” (Latviya)

"Dinamo" (Gürcüstan) - “La Fiorita” (San-Marino)/“Enqordani” (Andorra) cütünün qalibi

“Konnak” (Uels) - "Kilmarnok" (Şotlandiya)

“Sent Culiya” (Andorra)/“Europa” (Cəbəllütariq) cütünün qalibi - "Legiya"(Polşa)

"Debretsen" (Macarıstan) - "Kukesi" (Albaniya)

“İnter” (Finlandiya) - "Brondbü" (Danimarka)

"Akademiya Pandev" (Şimali Makedoniya) - "Zrinski" (Bosniya və Herseqovina)

"Honved" (Macarıstan) - “Jalgiris” (Litva)

“Şiroki Briyeq” (Bosniya və Herseqovina) - “Kayrat” (Qazaxıstan)

“Vitebsk” (Belarus) - “Kuopio” (Finlandiya)

MOİK (Bolqarıstan) - "Titoqrad" (Monteneqro)

"Çukariçki" (Serbiya) - "Banants" (Ermənistan)

“Mölde” (Norveç) - “Reykyavik” (İslandiya)

“Neftçi” (Azərbaycan) - "Speranta" (Moldova)

"Alaşkert" (Ermənistan) - "Makedoniya Qerçe" (Şimali Makedoniya)

"Krakoviya" (Polşa) - “Dunayska Ştreda” (Slovakiya)

“Breydablik” (İslandiya) - “Vaduts” (Lixtenşteyn)

“Qzira” (Malta) - "Hayduk" (Xorvatiya)

"Jeness" (Lüksemburq) - "Tobol" (Qazaxıstan)

“Priştina” (Kosovo)/“Sent Josefs” (Cəbəllütariq) cütünün qalibi - “Reyncers” (Şotlandiya)

"Zeta" (Monteneqro) - “MOL Vidi” (Macarıstan)

“Radnik” (Bosniya və Herseqovina) - “Spartak” (Slovakiya)

“Kauno Jalgiris” (Litva) - "Apollon" (Kipr)

“Brann” (Norveç) - “Şemrok Rovers” (İrlandiya)

 "Radniçki" (Serbiya) - “Flora” (Estoniya)

"Styaua" (Rumıniya) - “Milsami” (Moldova)

“Kork Siti” (İrlandiya) - “Progres” (Lüksemburq)/“Kardiff MU” (Uels) cütünün qalibi

“Şaxtyor” (Belarus) - “Hibernians” (Malta)

“Fola” (Lüksemburq) - “Çixura” (Gürcüstan)

“Ventspils” (Latviya) - "Teuta" (Albaniya)

“Styarnan” (İslandiya) - “Levadiya” (Estoniya)

"Domjale" (Sloveniya) - "Baltsan" (Malta)

“Barri Taun” (Uels)/“Kliftonvill” (Şimali İrlandiya) cütünün qalibi - “Hoqesun” (Norveç)

"Laçi" (Albaniya) - "Hapoel" (Beer-Şeva, İsrail)

"Riterai" (Litva) - “Klaksvik” (Farer adaları)/“Tre Fiori” (San-Marino) cütünün qalibi

"Buduçnost" (Monteneqro) - “Trans” (Estoniya)

“Dinamo” (Belarus) - “Liepaya” (Latviya)

“Səbail” (Azərbaycan) - "Universitatya Krayova" (Rumıniya)

"Aberdin" (Şotlandiya) - "Rovaniemi” (Finlandiya)

AEK (Kipr) - “Petrokub” (Moldova)

“Pünik” (Ermənistan) - "Şkupi" (Şimali Makedoniya)

“Norçepinq” (İsveç) - “Sent-Patriks” (İrlandiya)

Qeyd edək ki, Avropa Liqasında ilkin mərhələnin oyunları iyunun 27-də və iyulun 4-də, 1-ci təsnifat mərhələsinin görüşləri iyulun 11-də və 18-də keçiriləcək.





Xəbər lenti







Keşlə Qarabağ Qəbələ Sumqayıt Neftçi Səbail Zirə Sabah