Millimizin heyəti açıqlandı

17 və 19 yaşadək qızlardan ibarət Azərbaycan  yığma komandalarının Bakıda təlim-məşq toplanışı keçiriləcək.

Newsport.az xəbər verir ki, U-17 fevralın 12-dən 28-dək, U-19 isə fevralın 14-dən 21-dək hazırlıq keçəcək.

Toplanışa dəvət olunmuş futbolçuların siyahısını diqqətinizə çatdırırıq: 

U-19
N
AD
SOYAD
KLUB
1
Nigar
Abdulova
FK Qəbələ (Qəbələ, Azərbaycan)
2
Sudə
Topçu
1207 Antalya Döşəməaltı Bələdiyyə Spor
3
Firəngiz
Əzizova
FK Gənclik Şəki, Azərbaycan)
4
Peritan
Bozdağ
Konak Bələdiyyə spor (Izmir)
5
Ayşən
Əhmadova
FK Gənclik Şəki, Azərbaycan)
6
Cəmilə
Hüseynova
FK Qubek (Balakən, Azərbaycan)
7
Həqiqət
Qasımova
FK Təhsil (Bakı,Azərbaycan)
8
Vüsalə
Hacıyeva
FK Sumqayıt (Sumqayıt, Azərbaycan)
9
Vüsalə
Seyfətdinova
FK Gənclik Şəki, Azərbaycan)
10
Dilge
Uyğun
Ayntraxt (Frankfurt, Almaniya)
11
Aytən
İbadova
FK Qubek (Balakən, Azərbaycan)
12
Firəngiz
Teymurova
FK Keşlə (Bakı,Azərbaycan)
13
Nino
Qurqenidze
Martve (Kutaisi, Gürcüstan)
14
Rövşanə
Sərdarlı
FK Gənclik Şəki, Azərbaycan)
15
Muazəz Yağmur
Özkumru
Konak Bələdiyyə spor (Izmir)
16
Ülkü
Özdəmir
Montabaur FK (Montabaur,Almaniya)
17
Arzu
Əliyeva
FK Sumqayıt (Sumqayıt, Azərbaycan)
18
Haticə
Özdəmir
Montabaur FK (Montabaur,Almaniya)
19
Siddika
Iriş
Konya Pema Koleci (Konya,Türkiyə)
20
Kapçak
Dərya
Çərkəzköy 1923 Gənclik Spor
 
 
 
U-17
N
AD
SOYAD
KLUB
1
Nərgiz
Əliyeva
FK Baku City  (Azərbaycan)
2
Elvira
Əsgərzadə
FK Təhsil (Bakı, Azərbaycan)
3
İlahə
Əkbərova
FK Təhsil (Bakı, Azərbaycan)
4
Aytac
Feyzullayeva
FK Gənclik Şəki (Azərbaycan)
5
Minarə
Gözəlova
FK Tahsil (Azərbaycan)
6
Lamiyə
Qurbanova
FK Qəbələ (Azərbaycan)
7
Nigar
Mirzəliyeva
FK Baku City (Azərbaycan)
8
Ləman
Niftəliyeva
FK Fidan (Azərbaycan)
9
Melis
Ersoy
Karabük Gənclikspor(Türkiyə)
10
Fidan
Abdulrahmanova
FK Inter (Azərbaycan)
11
Alina
Nahmədova
FK Fidan (Azərbaycan)
12
Umnisə
Əliyeva
FK Fidan (Azərbaycan)
13
Nərmin
Əhmədli
FK Təhsil (Bakı, Azərbaycan)
14
Coşqunə
Əliyeva
FK Baku City  (Azerbaijan)
15
Sona
Rəhimova
FK Təhsil (Bakı, Azərbaycan)
16
Anna
Abulaşvili
FK Qəbələ (Azərbaycan)
17
Aytac
Nemətova
FK Təhsil (Bakı, Azərbaycan)
18
Beyzanur
Aslan
FK Antalyaspor (Antalya,Türkiyə)
19
Gizem
Arık
FK Kanalboyu Nilufərspor (Türkiyə)
20
Lamiyə
Əlizadə
FK Təhsil (Bakı, Azərbaycan)
21
Birgul
Çelik
FK Çərkəzköy 1923 Spor(Türkiyə)
22
Neslihan
Bozkaya
FK Kəmər(Türkiyə)
23
Pərvin
Səfərəliyeva
FK Keşlə (Azərbaycan)
24
Nəzrin
Məmiyeva
FK Keşlə (Azərbaycan)

 





Xəbər lenti







Keşlə Qarabağ Qəbələ Sumqayıt Neftçi Səbail Zirə Kəpəz