Azərbaycan kuboku: ilkin mərhələnin oyunlarına təyinatlar açıqlandı

Futzal üzrə Azərbaycan Kubokunun ilkin mərhələsinin oyunlarına təyinatlar açıqlanıb.

Newsport.az xəbər verir ki, qarşılaşmalar yanvarın 21-də, 22-də və 23-də “Olimpik Star”da keçiriləcək.

21 yanvar, “Olimpik Star”

19:30. Ulduz – Advokat
Hakimlər: Nail Nağıyev, Elgün Hüseynov, Vüsal Balaşov
Hakim-inspektor: Azad Hüseynov

20:30. Yasamal İSK – Rəvan

Hakimlər: Əli Cəbrayılov, Etibar Həsənov, Anar Fərəcov
Hakim-inspektor: Elçin Səmədli

21:30. Standard – Timsport

Hakimlər: Ceyhun Hüseynov, Hacıəli Ağayev, Şakir Quliyev
Hakim-inspektor: Azər Əsgərov

22:30. Zəngilan – Dalğa

Hakimlər: Knyaz Əmiraslanov, Rza Məmmədov, Kənan Məlikov
Hakim-inspektor: Murad Məmmədov

22 yanvar, “Olimpik Star”

18:30. Baku Fire-2 – Baku Fire-3
Hakimlər: Hikmət Qafarlı, Hüseyn Əsgərov, Vüsal Balaşov
Hakim-inspektor: Mehman Mahmudov

19:30. Dəstə Ordubad – Atletiko Baku

Hakimlər: Ziya Nəsirov, Nahid Xasıyev, Elmir Quluzadə
Hakim-inspektor: Füzuli Nəcəfov

20:30. Şuşa – İSMA Baku

Hakimlər: Xəlil Xəlilov, Mahir Məmmədov, Kənan Məlikov
Hakim-inspektor: Ramiz Əsədov

21:30. Metropoliten – Borçalı

Hakimlər: Hacıəli Ağayev, Ceyhun Hüseynov, Şakir Quliyev
Hakim-inspektor: Azad Hüseynov

23 yanvar. “Olimpik Star”

14:00. PASO FK – Bibi-Heybət
Hakimlər: Ziya Nəsirov, Elgün Hüseynov, Anar Fərəcov
Hakim-inspektor: Murad Məmmədov

15:00. Alyans Qrup -  Zülfüqar

Hakimlər: Rza Məmmədov, Knyaz Əmiraslanov, Vüsal Başalov
Hakim-inspektor: Azər Əsgərov

16:00. Qarabağ Füzuli – Baker Tilly

Hakimlər: Hikmət Qafarlı, Hüseyn Əsgərov, Anar Fərəcov
Hakim-inspektor: Füzuli Nəcəfov

17:00. Forza Neftçi – Xan Lənkaran

Hakimlər: Etibar Həsənov, Əli Cəbrayılov, Elmir Quluzadə
Hakim-inspektor: Mehman Mahmudov

18:00 Star Karqo – Hövsan

Hakimlər: Mahir Məmmədov, Nahid Xasıyev, Kənan Məlikov
Hakim-inspektor: Elçin Səmədli

​19:00. ADBTİA - Star Karqo-2

Hakimlər: Nail Nağıyev, Xəlil Xəlilov, Şakir Quliyev
Hakim-inspektor: Ramiz Əsədov

Qeyd: Reqlamentə əsasən “Forza Neftçi” – “Xan Lənkəran” və “Ulduz” - “Advokat” cütlərinin qalibi birbaşa 1/8 final mərhələsinə yüksələcək.





Xəbər lenti







Keşlə Qarabağ Qəbələ Sumqayıt Neftçi Səbail Zirə Sabah