Avropa Liqasında gecənin nəticələri

Bu gün UEFA Avropa Liqasının qrup mərhələsində 2-ci turun oyunları keçirilib.

Newsport.az-ın məlumatına görə, turnirdəki yeganə təmsilçimiz “Qarabağ” İ qrupunda “Vilyarreal”ı qəbul edib və 1:3 hesabı ilə uduzub.

Qrupun digər görüşündə isə “Makkabi” “Sivasspor”un qonağı olub və 2:1 hesabı ilə qalib gəlib.

Aropa Liqasının qrup mərhələsi

2-ci tur

A qrupu

00:00. ÇFR (Rumınya) – “Yanq Boyz” (İsveçrə) - 1:1
00:00. “Roma” (İtaliya) – MOİK (Sofiya, Bolqarıstan) - 0:0

 

1

ÇFR

2

1

1

0

3

1

4

2

Roma

2

1

1

0

2

1

4

3

Yanq Boyz

2

0

1

1

2

3

1

4

MOİK

2

0

1

1

0

2

1



B qrupu

 

00:00. “Arsenal” (İngiltərə) – “Dandolk” (İrlandiya) - 3:0 
00:00. “Molde” (Norveç) – “Rapid” (Avstriya) - 1:0 

 

1

Arsenal

2

2

0

0

5

1

6

2

Molde

2

2

0

0

3

1

6

3

Rapid

2

0

0

2

1

3

0

4

Dandolk

2

0

0

2

1

5

0



C qrupu

 

00:00. “Nitsa” (Fransa) – “Hapoel” (Beer-Şeva, İsrael) - 1:0 
00:00. “Slaviya” (Praqa, Çexiya) – “Bayer” (Leverkusen, Almaniya) - 1:0 

 

1

Bayer Leverkuzen

2

1

0

1

6

3

3

2

Hapoel

2

1

0

1

3

2

3

3

Slaviya

2

1

0

1

2

3

3

4

Nitsa

2

1

0

1

3

6

3


D qrupu

 

00:00. “Benfika” (Portuqaliya) – “Standard” (Lyej, Belçika) - 3:0
00:00.  “Reyncers” (Şotlandiya) – Lex (Polşa) - 1:0 

 

1

Benfika

2

2

0

0

7

2

6

2

Reyncers

2

2

0

0

3

0

6

3

Lex

2

0

0

2

2

5

0

4

Standard

2

0

0

2

0

5

0


E qrupu

 

00:00. “Qranada” (İspaniya) – PAOK (Yunanıstan) - 0:0 
00:00. "Omoniya" (Kipr) - PSV (Niderland) - 1:2

 

1

Qranada

2

1

1

0

2

1

4

2

PSV

2

1

0

1

3

3

3

3

PAOK

2

0

2

0

1

1

2

4

Omoniya

2

0

1

1

2

3

1



F qrupu

 

00:00. “AZ” (Alkmaar, Niderland) - "Riyeka" (Xotvatiya) - 4:1
00:00. "Real Sosyedad" (İspaniya) - "Napoli" (İtaliya) - 0:1

 

1

AZ

2

2

0

0

5

1

6

2

Napoli

2

1

0

1

1

1

3

3

Real Sosyedad

2

1

0

1

1

1

3

4

Riyeka

2

0

0

2

1

5

0



G qrupu

 

21:55. AEK (Afina, Yunanıstan) - "Lester" (İngiltərə) - 1:2 
21:55. "Zarya" (Ukrayna) - "Braqa" (Portuqaliya) - 1:2

 

1

Lester

2

2

0

0

5

1

6

2

Braqa

2

2

0

0

5

1

6

3

AEK

2

0

0

2

1

5

0

4

Zarya

2

0

0

2

1

5

0


H qrupu

21:55. “Milan” (İtaliya) – “Sparta” (Praqa, Çexiya) - 3:0 
21:55. "Lill" (Fransa) - "Seltik" (Şotlandiya) - 2:2

 

1

Milan

2

2

0

0

6

1

6

2

Lill

2

1

1

0

6

3

4

3

Seltik

2

0

1

1

3

5

1

4

Sparta

2

0

0

2

1

7

0



İ qrupu

 

21:55. “Qarabağ” (AZƏRBAYCAN) – “Vilyarreal” (İspaniya) - 1:3 
21:55. “Sivasspor” (Türkiyə) – “Makkabi” (Təl-Əviv, İsrael) - 1:2 

 

1

Villarreal

2

2

0

0

8

4

6

2

Makkabi (Tel-Əviv)

2

2

0

0

3

1

6

3

Sivasspor

2

0

0

2

4

7

0

4

Qarabağ

2

0

0

2

1

4

0



J qrupu

 

21:55. LASK (Avstriya) - "Lüdoqorets" (Bolqarıstan) - 4:3
21:55. "Antverpen" (Belçika) - "Tottenhem" (İngiltərə) - 1:0 

 

1

Antverpen

2

2

0

0

3

1

6

2

Tottenhem

2

1

0

1

3

1

3

3

LASK

2

1

0

1

4

6

3

4

Ludoqorets

2

0

0

2

4

6

0


K qrupu

 

21:55. MOİK (Moskva, Rusiya) - "Dinamo" (Zaqreb, Xorvatiya) - 0:0
21:55. "Feyenoord" (Niderland) - "Volfsberq" (Avstriya) - 1:4

 

1

Volfsberq

2

1

1

0

5

2

4

2

MOİK

2

0

2

0

1

1

2

3

Dinamo Zaqreb

2

0

2

0

0

0

2

4

Feyenoord

2

0

1

1

1

4

1



L qrupu

 

21:55. "Srvena Zvezda" (Serbiya) - "Slovan" (Liberets, Çexiya) - 5:1 
21:55. "Gent" (Belçika) - "Hoffenhaym" (Almaniya) - 1:4 

 

1

Hoffenhaym

2

2

0

0

6

1

6

2

Srvena Zvezda

2

1

0

1

5

3

3

3

Slovan

2

1

0

1

2

5

3

4

Gent

2

0

0

2

1

5

0

 

 





Xəbər lenti







Keşlə Qarabağ Qəbələ Sumqayıt Neftçi Səbail Zirə Sabah