Avropa Liqası: Gecənin nəticələri YENİLƏNİB

Bu gün UEFA Avroliqa Liqasında II təsnifat mərhələsinin ilk oyunlarına yekun vurulacaq. 

Newsport.az-ın məlumatına görə, təmsilçilərimizdən “Qəbələ” və “Zirə” də ilk matçlarını keçirəcəklər. 

Bu 2 qarşılaşmadan başqa, Avropanın müxtəlif stadionlarında daha 29 görüş baş tutacaq. 



UEFA Avropa Liqası

II təsnifat mərhələsi, ilk oyunlar

13 iyul

 

18:00. "İrtış” (Qazaxıstan) – "Srvena Zvezda” (Serbiya) - 1:1
 
18:45. "Kayrat” (Qazaxıstan) - "Skenderbeu” (Albaniya) - 1:1
 
19:00. "Makkabi” (Tel-Əviv, İsrail) - "Reykyavik” (İslandiya) - 3:1
 
20:00. "Şkendiya” (Makedoniya) - HİK (Finlandiya) - 3:1
 
 
 
20:00. "Rujomberok” (Slovakiya) - "Brann” (Norveç) - 0:1
 
 
20:00. "Rabotniçki” (Makedoniya) - "Dinamo” (Minsk, Belarus) - 1:1
 
20:15. "Nımme Kalyu” (Estoniya) - "Videoton” (Macarıstan) - 0:3
 
20:30. "Altax” (Avstriya) - "Dinamo” (Brest, Belarus) - 1:1
 
20:30. "Brondbü” (Danimarka) - "Vaasa” (Finlandiya) - 2:0
 
20:45. "Liepaya” (Latviya) - "Suduva” (Litva) - 0:2
 
21:00. "Vaduts” (Lixtenşteyn) - "Odd” (Norveç) - 0:1
 
21:00. "Ostersun” (İsveç) -  "Qalatasaray” (Türkiyə) - 2:0
 
21:00. "Qəbələ” (Azərbaycan) - "Yagelloniya” (Polşa) - 1:1
 
21:00. "Hoqesund” (Norveç) - "Lex” (Polşa) - 3:2
 
21:00. "Apollon” (Kipr) - "Zarya” (Moldova) - 3:0
 
21:30. "Valletta” (Malta) - "Utrext” (Hollandiya) - 0:0
 
21:30. "Astra” (Rumıniya) - "Zirə” (Azərbaycan) - 3:1
 
21:45. "Proqres” (Lüksemburq) - AEL (Kipr) - 0:1
 
22:00. "Norçepinq” (İsveç) - "Trakay” (Litva) - 2:1
 
22:00. "Beytar” (İsrail) - "Botev” (Bolqarıstan) - 0:1
 
22:15. "Slovan” (Slovakiya) - "Lyunqbyu” (Danimarka) - 0:1
 
 
22:30. "Trençin” (Slovakiya) - "Bney Yehuda” (İsrail) - 1:1
 
22:30. "Şturm” (Avstriya) - "Mladost” (Monteneqro) - 0:1
 
 
 
22:30. "Hayduk” (Xorvatiya) - "Levski” (Bolqarıstan) - 1:0
 
 
22:45. "Osiyek” (Xorvatiya) - "Lütsern” (İsveçrə) - 2:0
 
 
22:45. "Aberdin” (Şotlandiya) - "Şiroki Briyeq” (Bosniya və Herseqovina) - 1:1
 
22:45. "Kork Siti” (İrlandiya) - AEK (Kipr) - 0:1
 
22:45. "Jelezniçar” (Bosniya və Herseqovina) - AİK (İsveç) - 0:0
 
23:00. "Ferensvaroş” (Macarıstan) - "Midtyulland” (Danimarka) - 2:4
 
23:00. "Panionios” (Yunanıstan) - "Qoritsa” (Sloveniya) - 2:0
 
23:00. "Şemrok Rovers” (İrlandiya) - "Mlada Boleslav” (Çexiya) - 2:3
 
00:00. "Valyur” (İslandiya) - "Domjale” (Sloveniya) - 1:2
 
Qeyd edək ki, cavab görüşləri iyulun 20-də keçiriləcək. 




Xəbər lenti







Keşlə Qarabağ Qəbələ Sumqayıt Neftçi Səbail Zirə Sabah